I ŚNIADANIE NA TRAWIE

plakat

plakat - plakat

Wpadnij na śniadanie i zostań na dłużej! 26 czerwca, godz. 10:00 - 14:00.

PLAKAT - PROGRAM

W 1971 roku (4 Biennale Form Przestrzennych, Zjazd Marzycieli w Elblągu) artystka Ewa Partum, zainspirowana Śniadaniem na trawie wg. Édouarda Maneta - rozciągnęła na trawie wielkie płótno z tytułem obrazu, a na trawie obok, namalowała ten tytuł farbą, co uruchomiło złożoną grę słowną.

W związku z tym, my chcielibyśmy uruchomić grę społeczną i zaprosić Państwa na nasz kolejny cykl “Śniadań na trawie”, gdzie będzie można miło i smacznie spędzić wspólny poranek.

Cztery wakacyjne i niedzielne poranki będą pod znakiem SMAKU, MUZYKI, AKTYWNOŚCI I EDUKACJI

Poranne spotkania dają okazję do wspólnego relaksu, ciekawych rozmów czy aktywności na świeżym powietrzu. Nie tak dawno większość z nas tęskniła za wspólnym spędzaniem czasu na łonie natury - teraz możemy Wam to umożliwić!

PROGRAM PIERWSZEGO DNIA - 26.06.2022:

Smacznie:  
10:00 - 14:00 Restauracja Vegan Spot, Kawiarnia #Bez
Pyszne, ekologiczne i 100% wegańskie śniadania, kawa i ciasta (m.in. szakszuka z czerwonej soczewicy, pączki bez cukru, lemoniady, cold brew i wiele innych)
Muzycznie:
10:00 - 14:00 DJ. Roger
House music
Aktywnie:
11:00 - 12:00 Zojafitness, Marta Demko - Zajęcia fitness
Gimnastyka kręgosłupa, rozciąganie i relaksacja
Edukacyjnie:
10:00 - 14:00 Aneta Tadra Żuławianki - “Hurra natura, czyli naturalny i przyjemny warsztat tworzenia roślinnej biżuterii”.
Na spotkaniu przyjrzymy się z bliska przyrodzie, której to najdrobniejsze elementy, kształty i kolory zainspirują do zrobienia wyjątkowej bransoletki, broszki czy kolczyków  

Spotykamy się na dziedzińcu Galerii EL. Do dyspozycji będą leżaki i pufy. Można zabrać ze sobą kocyki, książki, skakanki, swoje kulinaria etc. Do zajęć ruchowych należy wziąć ze sobą maty!

W przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych wszelkie aktywności odbywać się będą w namiocie estradowym, na dziedzińcu.

Wszystkie aktywności są bez ograniczeń wiekowych a wstęp na wszystkie spotkania wolny.

Podczas niedzielnych poranków będzie można również obejrzeć aktualne wystawy znajdujące się w Galerii.
Kolejne śniadania odbędą się w dniach: 17.07, 31.07 i 28.08.2022

Projekt Śniadania na trawie realizowany jest dzięki wsparciu finansowemu Urzędu Miasta w Elblągu.