Kurs fotografii w „Światowidzie" czyli jak robić ładne i ciekawe zdjęcia

zdjęcia

zdjęcia - zdjęcia

Interesujesz się fotografią i chciałbyś rozwijać swoją pasję? Nie wiesz jednak od czego zacząć? Zapisz się na stacjonarny kurs fotografii, który organizowany jest w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid" w Elblągu.

OFERTA SZKOLEŃ FOTOGRAFICZNYCH I EDYCJI ZDJĘĆ

I. FOTOGRAFIA OD PODSTAW – (portret, studio, plener) TEORIA I PRAKTYKA
Temat kursu – zasady: kadr, kompozycja, plan obrazu, złoty podział (jak umiejętnie operować kadrem), analiza zdjęcia, przewidywanie kadru i problemów technicznych, ustawienia zaawansowane aparatu, menu, programy fotograficzne w aparacie i ich zastosowanie, praca z lampą wbudowaną – zewnętrzną, praca na statywie. (PRACA NA OŚWIETLENIU STUDYJNYM) - umiejętne wykorzystanie światła naturalnego i studyjnego, ustawienie osoby do zdjęcia lub przedmiotu.

II. EDYCJA ZDJĘĆ W PROGRAMACH GRAFICZNYCH - TEORIA I PRAKTYKA
Temat kursu – wstęp do programu graficznego, praca w programie Lightroom, analiza zdjęcia i obróbka, przygotowanie materiału na stronę, do mediów społecznościowych, druku.

III. FOTOGRAFIA MOBILNA Z WYKORZYSTANIEM TELEFONU, KTÓRY ZAWSZE MAMY POD RĘKĄ - TEORIA I PRAKTYKA
Temat kursu – zaawansowane ustawienia menu aparatu w telefonie,
kadr, kompozycja, plan obrazu, (jak umiejętnie operować kadrem), analiza
i obróbka zdjęcia w aplikacjach telefonu, przewidywanie kadru i problemów technicznych, umiejętne wykorzystanie światła naturalnego, świadomość fotograficzna, ustawienie osób i przedmiotów (zasady i perspektywa).

Program przewiduje cykl szkoleń w III blokach tematycznych, niezależnych od siebie.
CENA KURSU WYNOSI: 300 zł/os
Po pierwszym kursie uczestnik otrzymuje 30zł zniżki na kolejny kurs.
* Osoba, która zaczyna przygodę z fotografią, może JEDNORAZOWO WYKUPIĆ TRZY KURSY I SKORZYSTAĆ ZE ZNIŻKI W WYSOKOŚCI 100 zł. Cena przy zakupie wszystkich bloków wynosi: 800 zł

Zapisz się już dziś:
-> 694 155 665
-> Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zajęcia prowadzone będą w środy i czwartki od 17:00 do 20:00 w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu w sali konferencyjnej B1.


Redakcja Centrum Spotkań Europejskich „Światowid"
 w Elblągu
 Pl. K. Jagiellończyka 1
 Tel. 55 611 20 70
 Fax 55 611 20 60
 www.swiatowid.elblag.pl
www.facebook.com/cseswiatowid/