W świątecznym klimacie – zajęcia dla dorosłych w Światowidzie

plakat

plakat - plakat

Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu zaprasza na zajęcia hand-made dla dorosłych, gdzie własnoręcznie stworzymy świąteczny wianek oraz  niepowtarzalne kartki. Dodatkowo uczestnicy ozdobią etykiety do prezentów. Zajęcia odbędą się 10 grudnia (piątek) o godzinie 17.00. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą miło i twórczo spędzić wieczór! Liczba miejsc ograniczona, obowiązują zapisy.

- Na zajęciach pokażemy jak samodzielnie przygotować bożonarodzeniową dekorację, która zachwyci i będzie cieszyć o wiele bardziej niż kupiona. Wykonane przedmioty, czyli świąteczny wianek oraz niepowtarzalne kartki, można później wykorzystać jako prezent świąteczny lub ozdoba w naszym domu – zachęcają organizatorzy. Zapraszamy wszystkich, którzy z utęsknieniem czekają na święta i chcą wzbogacić wystrój domu o świąteczne akcenty – dodają organizatorzy.

Zajęcia organizowane są w miłej atmosferze przy kawie, herbacie i ciastku, umożliwiającej naukę nowych technik artystycznych i rozwój umiejętności. Zapraszamy dorosłych w każdym wieku. Liczba miejsc ograniczona, obowiązują zapisy. Cena 40 zł/osoba.

Termin i miejsce: 10 grudnia (piątek) 2021 godz. 17.00, Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu

Więcej informacji i zapisy:
Agata Marcinkowska
tel: 55 611 20 85
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu