Łapmy sny i rozwijajmy pasje

baner

baner - baner

Od dawna rzeczy robione ręcznie cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Można samemu wymyślić projekt i zrealizować go według własnego uznania. Technika handmade rozwija zdolności manualne i kreatywność, a kiedy można zrobić, coś co aktualnie cieszy się popularnością, warto skorzystać.

Łapacze snów znane są od wieków. Przypisuje się im magiczne właściwości. Dawniej wieszano je na łóżkach, teraz są również elementami dekoracji, czy biżuterii. Pochodzą z indiańskiej wioski z Ameryki Południowej. To właśnie tam pewna Indianka zrobiła dla swojego syna pierwszy łapacz snu. Stworzona przez nią gęsta sieć sznureczków miała za zadanie filtrować sny i uwolnić malucha od koszmarów sennych.

Już 15 października Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu zaprasza na artystyczne warsztaty, na których uczestnicy przeniosą się w świat snów i marzeń, wyplatając własnoręczne łapacze snów. Warsztaty będą trwały od 17.00 do 18.30.

Zapisy i więcej informacji:
tel: 55 611 20 59,
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej o kursach i sekcjach w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu na naszej stronie www:
https://www.swiatowid.elblag.pl/pl/informacje/1123,kursy-i-sekcje