Filmowo i Operowo. EOK & Sokolniccy Duet

ulotka

ulotka - ulotka

Początek jej drogi muzycznej wyznaczają skrzypce, jego - saksofon. Zamiast na instrumenty, postawili jednak na śpiew i całe szczęście, bo drugiej takiej pary, tak scenicznej, jak i życiowej, ze świecą szukać. Agnieszka i Wojciech Sokolniccy 24 października wystąpią w elbląskiej szkole muzycznej, proponując nam podróż spod znaku opery i filmu. Nie zabraknie też, jak zawsze, Elbląskiej Orkiestry Kameralnej.

Energia godna wulkanu, charyzma równa orkiestrze symfonicznej i naturalny, sceniczny luz – to znaki rozpoznawcze Tre Voci - tercetu, jaki Wojciech Sokolnicki tworzy z Miłoszem Gałajem i Mikołajem Adamczakiem. Wraz z nimi artysta wystąpił już z EOK z okazji zeszłorocznego Dnia Kobiet, a teraz wystąpi z duecie z żoną, Agnieszką Sokolnicką. Wokalistka również współtworzy tercet, Sopranissimo, natomiast z Wojciechem występuje jako „Sokolniccy Duet” Tym razem ów duet przybliża nam najpiękniejsze utwory rodem z oper  i filmów, czasem wesołe, czasem refleksyjne, ale niezmiennie poruszające.

24.10.2021, niedziela, 19:00
Sala Koncertowa Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Elblągu

Wykonawcy:
Agnieszka i Wojciech Sokolniccy – wokaliści
Elbląska Orkiestra Kameralna

W programie m.in.
Muzyka operowa i filmowa

Rezerwacje:
Biuro Koncertowe, Ratusz Staromiejski,
tel. 55 237 47 49, 513 095 840, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Bilety: 50 zł (normalny), 40 zł (ulgowy). Bilety można również nabyć online, na stronie https://eok.vectorsoft.pl/MSI/mvc/pl.
 
Sponsorzy Elbląskiej Orkiestry Kameralnej: Meble Wójcik, Metal Expert.
Elbląska Orkiestra Kameralna zastrzega sobie prawo do zmian w repertuarze.