Warsztaty w bibliotece

grafika

grafika - grafika

Biblioteka Młodego Czytelnika Bulaj zaprasza dzieci i młodzież do udziału w wakacyjnych warsztatach. Dla młodszych zajęcia o porach roku, dla starszych warsztaty malarskie.

14 lipca (środa), godz. 12:00 – warsztaty przeznaczone dla dzieci z rodzicami/opiekunami pt. „Po co nam pory roku?”, które odbędą się w oparciu o książkę Beaty Ostrowickiej pt. „Elementarz przyrodniczy”. Podczas zajęć powstaną kalendarze pór roku.

15 lipca (czwartek), godz. 16:00 – warsztaty dla młodzież w wieku 10+, które poprowadzi elbląski artysta plastyk Bogdan Kiliński z pracowni Inveni/Ryt. Podczas zajęć wykonane zostaną obrazy inspirowane książką „Drzewo darów” autorstwa Silverstein Shel. Liczba miejsc jest ograniczona, obowiązują zapisy.

Zajęcia odbędą się na dziedzińcu Biblioteki Elbląskiej, w razie niepogody w budynku.

Więcej informacji:
Biblioteka Młodego Czytelnika BULAJ
ul. Zamkowa 1
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. (55) 625 60 23

Spotkania odbywają się w ramach projektu „Naturalnie z książką”.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.