Trening kreatywności w „Światowidzie”

Trening kreatywności w „Światowidzie”

Trening kreatywności w „Światowidzie” - Trening kreatywności w „Światowidzie”

Czy rysunek i sztuka mogą pomóc w pokonaniu stresu? Przekonaj się i przyjdź 6 listopada do Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” na sesję swobodnego szkicowania w połączeniu z treningiem kreatywności i uważności.

 

Niestety w dzisiejszych czasach stres ma potencjał na zostanie towarzyszem codzienności. Skupiając swoją uwagę na chwili obecnej oraz wykorzystując technikę ,,zakotwiczenia” nauczymy się zmniejszać narastające poczucie lęku.
Rysunek został doceniony na całym świecie jako zainteresowanie nie tylko twórcze, ale także szczególnie relaksujące. Tematem przewodnim spotkania będzie osobista ekspresja oraz swobodne szkicowanie – bez kontroli, oceny czy pośpiechu.

Będziemy mogli wyrazić swoją wrażliwość i przyjrzeć się jej potencjałowi. Praca indywidualna, ale w serdecznej grupie sprzyja poczuciu przynależności, które jest kluczowe do odczuwania szczęścia.

Zajęcia odbędą się 6 listopada w godz. 18:00-19.30 w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu.
Zajęcia płatne: 10 zł/os.
zapisy | tel. 605-636-670
e-mail | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.swiatowid.elblag.pl
 
CSE „Światowid”