Zamień chemię na jedzenie

zdrowo

zdrowo - zdrowo

We wtorek, 29 września, o godz. 16.00 w sali „U św. Ducha” Biblioteki Elbląskiej odbędzie się ostatnie spotkanie w ramach projektu „Książka – przepis na zdrowie”. Gościem wydarzenia będzie Julita Bator autorka bestsellera „Zamień chemię na jedzenie”. Wstęp wolny.

Julita Bator jest popularyzatorką nieprzetworzonej żywności i zdrowego odżywiania. W swojej najnowszej publikacjach radzi, jak wyeliminować szkodliwe składniki chemiczne z codziennego jadłospisu, jak przyrządzać smaczne, zdrowe i zarazem niedrogie posiłki dla całej rodziny. Autorka książek „Zamień chemię na jedzenie”, „Zamień chemię na jedzenie. Nowe przepisy”, „Święta bez chemii. Zdrowe przepisy na tradycyjne potrawy na Boże Narodzenie i inne święta”, „Zamień chemię na energię”, a także poradnika „Młodziej, piękniej, zdrowiej. Sprawdzone sposoby, jak dbać o urodę”, w którym zdradza naturalne przepisy na produkty do codziennej pielęgnacji, które pozwolą dużo dłużej cieszyć się nieskazitelną urodą, młodością i zdrowiem.

Spotkanie odbywa się w ramach projektu „Książka – przepis na zdrowie”.

Podczas spotkań prosimy o przestrzeganie ogólnie obowiązujących zasad bezpieczeństwa związanych z pandemią SARS-CoV-2.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Więcej informacji:
Biblioteka Literacka
ul. św. Ducha 3-7
tel. (55) 625 60 17