Muzyka chasydzka – koncertowa melancholia i dzikość w Galerii EL

ghost6

ghost6 - ghost6

Zgodnie z formułą cyklu koncertowego Ghost Guest | Zgadnij kto? nie zdradzamy kogo tym razem spotkamy na scenie 26 września o 20:00 w Galerii EL. Ale możemy zdradzić, że muzykę inspirowaną kulturą żydowską w swoistych interpretacjach ci, skądinąd znani, artyści wykonują fenomenalnie.

Przestrzenie Centrum Sztuki Galeria EL do takich koncertów nadają się idealnie. Atmosfera, którą kreuje w połączeniu z dźwiękami muzyki chasydzkiej estetyka wnętrz dawnej świątyni, jest rzeczywiście wyjątkowa. Tym bardziej polecamy uwadze to wydarzenie – bo nie mamy w Elblągu wielu okazji na doświadczanie takiej właśnie muzyki na żywo.

Ghost Guest | Zgadnij kto? to pomysł nietypowy. Nie podajemy do wiadomości kto wystąpi, starając się zachęcić wielbicieli koncertów do udziału w nich ze względu na muzykę, a nie nazwy czy nazwiska. W kręgu gatunkowym znalazły się jazz, folk, etno, electro, klasyka, singer songwriter i te, które można zaprezentować w kameralny, ale buzujący emocjami sposób w przestrzeniach Galerii EL.

Ghost Guest 6
26 września (sobota) godz. 20:00 – nawa główna
Wejściówki w cenie 30 zł przed i 35 zł w dniu koncertu - kasa Galerii EL
Oraz online 35 zł – kupbilecik.pl (https://tiny.pl/7jxb5)

Trio, które tworzy ten zespół, złożone jest z kapitalnych i, co tu dużo pisać, znanych artystów. Ale o tym kto konkretnie porwie nas w świat przepełniony muzyczną wrażliwością przekonają się Ci, którzy zdecydują się wziąć udział w tym wydarzeniu. Następne z kolei będzie spotkaniem z muzyczną inspiracją Indiami. Zapraszamy gorąco!

Następne koncerty w ramach cyklu Ghost Guest | Zgadnij kto?
03-10 Ghost Guest 7 | orientalnie z elementami jazzu. Goście zagraniczni.
11-10 Ghost Guest 8 | modern jazz na trio
06-11 Ghost Guest 9 | klasyka, elektronika, jazz
20-11 Ghost Guest 10 | hip-hop i jazz
18-12 Ghost Guest 12 | intymnie, kontemplacyjnie, mistycznie. SACRUM

Ilość miejsc ograniczona.
Dodatkowe informacje: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., 556256780