Sierpniowe warsztaty rysunkowe dla wszystkich grup wiekowych

warsztaty

warsztaty - warsztaty

W sierpniu Centrum Sztuki Galeria EL zaprasza na cykl letnich zajęć okołorysunkowych, skierowanych do dzieci, młodzieży, jak i osób dorosłych.

Jak mówi autorka zajęć, Monika Brzykca: „Tematyka warsztatów będzie krążyć wokół szkiców, widokówek z Elbląga, obiektów i działań związanych z Galerią EL czy miejską przestrzenią aż po kolorowanki i inne kreatywne zabawy rysunkowe”.

Uczestnicy warsztatów będą mieli szansę wcielić się w rolę artysty i kuratora i zaprojektować autorską wystawę w magicznej przestrzeni Galerii EL. Będą również mogli przekonać się jak fascynującym jest proces związany z twórczą przemianą czarno-białego konturowego rysunku w kolorowy obrazek. Pokażemy bowiem, że kolorowanki są rozwijającą zabawą dla dorosłych jak i najmłodszych.

Nasze zajęcia nie wymagają talentu plastycznego, dlatego zachęcamy do wzięcia udziału każdego, niezależnie od umiejętności plastycznych. Zapewniamy materiały i sprzyjającą przestrzeń do twórczego działania. W zależności od pogody zajęcia będą odbywać się w krużganku Galerii EL bądź w specjalnie przygotowanym namiocie na dziedzińcu.  

https://facebook.com/events/763456287531226/

Zajęcia w sierpniu:

Dla dzieci / młodzieży:
poniedziałki i środy - 5, 10, 12, 19, 24, 26, 31 sierpnia
godz: 11:00 – 13:00

Dla dorosłych / młodzieży:
czwartki - 6 i 13 sierpnia
środy - 19 i 26 sierpnia
godz: 16.00 - 18.00

Wstęp: 5 zł