Świetlicki&Czubaj: słowa i inne dźwięki

sc

sc - sc

Mariusz Czubaj i Marcin Świetlicki w niecodziennym wydarzeniu. Nie będzie to koncert ani spotkanie autorskie, a może jednak trochę jedno i drugie. Na pewno popłyną dźwięki saksofonu, na pewno padnie (nie)wiele? słów – kto ich wie. Kiedy i gdzie? 5 lutego, o godz. 19.00 w Bibliotece Elbląskiej. Zapraszają: Biblioteka Elbląska i Stowarzyszenie Alternatywni. Bilety już w sprzedaży.

Mariusz Czubaj – antropolog kultury, autor wielu powieści kryminalnych pełnych morderców i psychopatów, pomiędzy pisaniem i badaniem kultury gra na saksofonie, ostatnio widywany jest z zespołem muzycznym Zgniłość.

Marcin Świetlicki – poeta, lista jego tomików długa – nie da się ich zliczyć na palcach obydwu rąk, czasem popełnia nie(poezję), zwykle pojawia się w ciemnych okularach, wokalista (czy aby to dobre określenie?) kilku zespołów, ostatnio Zgniłości.

Co wyjdzie z połączenia tych dwóch osobowości na scenie? Przyjdźcie i przekonajcie się sami!

Cena biletu: 10 zł. Do nabycia w Centrum Obsługi Czytelnika w bibliotece głównej przy św. Ducha (poniedziałek – piątek 10.00-18.00, sobota 9.00-16.00, a także przed wydarzeniem).

Organizatorzy: Biblioteka Elbląska i Stowarzyszenie Alternatywni. Razem popełnili już kilka wydarzeń, a to nie jest ani pierwszym, ani ostatnim.

Aleksandra Buła, Biblioteka Elbląska
Dominika Lewicka-Klucznik, Stowarzyszenie Alternatywni