Poczuj klimat tanga i paryskich kafejek

czterech panów

czterech panów - czterech panów

Poszukujesz nowych muzycznych wrażeń? Razem z Bester Quartet i Elbląską Orkiestrą Kameralną wybierz się w podróż po Argentynie, Francji i nowojorskich klubach jazzowych. Wejdź w świat pełnej emocji improwizacji.

Szeroki przekrój muzycznych doznań. Wybrane elementy klasyki, jazzu oraz dokonania współczesnej  kameralistyki. To fundamenty niepowtarzalnych, awangardowych kompozycji zespołu Bester Quartet.

Podczas koncertów Melomani uczestniczą w pewnego rodzaju muzycznym misterium. - Duchowość była i jest bardzo znaczącym czynnikiem w mojej muzyce – mówi Jarosław Bester, założyciel grupy, w wywiadzie dla portalu cojestgrane24.pl. Kompozycje zespołu przenoszą słuchaczy w inną rzeczywistość.

Muzycy znakomicie operują nastrojem publiczności. Serwuje co chwilę muzyczne niespodzianki. Przez moment jest wesoło, skocznie, a za chwilę nostalgicznie.

Bester Quartet zachwyca na koncertach w USA, Kanadzie, Francji, Tajwanie, Hiszpanii czy Szwecji. Akordeon, skrzypce, kontrabas oraz instrumenty perkusyjne zabrzmią podczas koncertu w sali koncertowej ZPSM w Elblągu. Orkiestra wystąpi pod batutą maestro Marka Mosia.

EOK i Bester Quartet
4.03.2018, niedziela, godz. 18:00

W programie m.in.: Hope, A devilish tale, Ecce Homo, Metamorphoses
Bilety: 60 zł normalny, 50 zł ulgowy, 10 zł rodzinny
Przypominamy, że z Kartą Dużej Rodziny bilety są darmowe
Rezerwacje 55 237 47 49, sms 513 095 840, www.eok.elblag.eu 

Sponsor Główny Elbląskiej Orkiestry Kameralnej: Meble Wójcik
Sponsor Elbląskiej Orkiestry Kameralnej: Metal Expert Sp. z o.o., Sp. J.