Bal Karnawałowy 2018 w MDK

bal

bal - bal

Połączenie video z Martą Gałuszewską, zwyciężczynią The Voice of Poland - elblążanka związana z Młodzieżowym Domem Kultury, była to jedna z wielu niespodzianek przygotowanych przez Młodzieżowy Dom Kultury dla kilkudziesięciu dzieci, które przybyły na bal karnawałowy w MDK.

Konkursy taneczne - tańce na gazecie, z balonem. Konkurs na najlepsze przebranie czy wreszcie sporo konkursów muzycznych z udziałem instrumentów - okazji do nagradzania dzieci było sporo. Na bal karnawałowy w Młodzieżowym Domu Kultury przyszło blisko pięćdziesiąt dzieci z różnych sekcji MDK.

Po godzinie 17:00 rozpoczęła się zabawa. Dzięki zaangażowaniu nauczycieli i instruktorów już od pierwszych minut rozpoczęła się fantastyczna zabawa.  Dzieci prezentowały różne style taneczne podczas każdego konkursu. Jury miało twardy orzech do zgryzienia - kogo nagrodzić. Na szczęście nagród i upominków było tak dużo, że starczyło dla każdego.

Ogromnym poruszeniem i radością dla dzieci było połączenie video z Martą Gałuszewską. Marta życzyła dzieciom wszystkiego najlepszego w nowym roku, fantastycznej zabawy i oczywiście spełnienia marzeń. Marta jest idealnym przykładem na to, że talent poparty ciężką pracą może doprowadzić do spełnienia nawet tego największego marzenia jakim niewątpliwie było dla niej wygranie muzycznego show "The Voice of Poland". Dzięki temu jej pierwszy singiel "Nie mów mi nie" jest już hitem. Na koniec połączenia z Martą, wszystkie dzieci zgromadzone na balu karnawałowym wspólnie odśpiewały piosenkę.

Zabawa trwała do późnych godzin wieczornych. Wszyscy uczestnicy Balu opuszczali MDK z uśmiechem na ustach.

Więcej zdjęć (autor Tomasz Wyrwas) z balu na facebooku MDK