Koncert walentynkowy

koncert

koncert - koncert

Zbliża się najromantyczniejszy dzień w roku. Jeśli nie macie jeszcze sprecyzowanych planów na Walentynki, a szukacie ciekawego pomysłu na ich uatrakcyjnienie, możecie skorzystać z propozycji Elbląskiej Orkiestry Kameralnej.

Elbląska Orkiestra Kameralna zaprasza na specjalny walentynkowy koncert wszystkich, którzy mają w sobie dużo miłości, przede wszystkim do muzyki. Na scenie, wraz z kameralistami, wystąpi Krzysztof Herdzin oraz jeden z najciekawszych kwartetów smyczkowych, grających jazz -  Atom String Quartet. Zespół ceniony jest za oryginalność, niepowtarzalne brzmienie i energię sceniczną. Członkowie Atom String Quartet zapytani o Walentynki i czego chcieliby życzyć elbląskiej publiczności, stwierdzili że Dzień Zakochanych obchodzą każdego dnia i tego właśnie chcą życzyć elbląskiej publiczności - aby Walentynki trwały przez cały rok!
EOK przygotowała także niespodziankę – artyści zadedykują koncert wybranej podczas losowania osobie lub parze. Dodatkowo osoby, które kupią teraz bilet na Koncert Walentynkowy, otrzymają zniżkę na jeden z trzech następnych koncertów EOK z 20 % rabatem.


***
Atom String Quartet, w składzie:
Dawid Lubowicz - skrzypce
Mateusz Smoczyński - skrzypce
Michał Zaborski - altówka
Krzysztof Lenczowski - wiolonczela
Krzysztof Herdzin - dyrygent
Elbląska Orkiestra Kameralna


14.02.2017 r., Sala koncertowa Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Elblągu, godz. 19:00
Bilety: 50 zł (normalny), 40 zł (ulgowy)


Sponsor Główny Elbląskiej Orkiestry Kameralnej: Meble Wójcik
Sponsorzy Elbląskiej Orkiestry Kameralnej: Metal Expert Sp. z o.o. Sp. J., Toyota Knedler Sp. z o.o.