29 Salon Elbląski - nabór rozpoczęty!

salon elbląski

salon elbląski - salon elbląski

Od ostatniej edycji Salonu Elbląskiego mijają właśnie dwa lata, a to oznacza, że w tym roku czeka nas kolejna odsłona tej najważniejszej dla elbląskiego środowiska artystycznego i Galerii EL imprezy. Wernisaż, prezentujący wszystkie prace odbędzie się 11 maja 2017 r.

Do udziału w 29 Salonie Elbląskim zapraszamy twórców, związanych z szeroko pojętym środowiskiem elbląskim (urodzonych w Elblągu, zamieszkałych w Elblągu lub związanych z dawnym województwem elbląskim, realizujących w środowisku elbląskim swoje artystyczne projekty). Zgłaszać się mogą artyści profesjonalni, tj. absolwenci wyższych uczelni artystycznych, członkowie Związku Polskich Artystów Plastyków, Związku Artystów Rzeźbiarzy, ZPAP Polska Sztuka Użytkowa i innych związków twórczych. Dopuszcza się zgłoszenie do Konkursu osób tworzących prace artystyczne a niebędących absolwentami uczelni artystycznej lub wydziału artystycznego. Warunkiem jest udokumentowany udział w życiu artystycznym regionu .Prace konkursowe mogą być wykonywane indywidualnie bądź w zespołach artystycznych, w których co najmniej jeden z członków spełnia wyżej wymienione wymagania.

Zgłoszenia udziału – wypełniony formularz zgłoszeniowy oraz zdjęcia max. 3 prac - przyjmujemy mailowo lub drogą tradycyjną do 20 lutego 2017 r.

W tym roku czeka kilka zmian, które – mamy nadzieję – zachęcą Państwa do uczestnictwa w wystawie, m.in. nagroda pieniężna oraz indywidualna wystawa w 2018 r.

Szczegółowy regulamin oraz kartę zgłoszeniową można pobrać ze strony http://www.galeria-el.pl lub osobiście w siedzibie Centrum Sztuki Galerii EL przy ul. Kuśnierskiej 6.

W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z Beatą Branicką (mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 55 625 67 80).