Rysowali, śpiewali, a przede wszystkim dobrze się bawili

Rysowali, śpiewali, a przede wszystkim dobrze się bawili

Rysowali, śpiewali, a przede wszystkim dobrze się bawili - Rysowali, śpiewali, a przede wszystkim dobrze się bawili
Tworzyli karykatury nauczycieli i malowali plakaty, układali własne teksty, grali, śpiewali. To była twórcza akcja dla młodzieży z Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących, która przyjechała do Próchnika.

W zabawie brali udział uczniowie pierwszych klas technikum w Zespole Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących. Przyjechali na zaproszenie Stowarzyszenia na rzecz rozwoju dzielnic Próchnik, Krasny Las i okolic. W zajęciach twórczych pomagali im instruktorzy Młodzieżowego Domu Kultury.
- Piotr [Romanowski, instruktor plastyki w MDK-u – red.] zorganizował zajęcia plastyczne, każda klasa musiała stworzyć własny plakat. Młodzież wymyślała również karykatury wychowawców, a na koniec był konkurs – opowiada Rafał Wawrzyk, instruktor gitary klasycznej. - Poza tym każda klasa tworzyła własną piosenkę, to znaczy układała własny tekst, który podkładaliśmy pod znane melodie. Młodzież grała również na instrumentach perkusyjnych, zrobiliśmy również mały konkurs.
Młodzieżowy Dom Kultury ufundował również nagrody, czyli bony do księgarni. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za przybycie!