Gala w SP4

prymusi

prymusi - prymusi


W miniony czwartek (23.06) w Szkole Podstawowej nr 4 w Elblągu odbyła się uroczysta Gala Najlepszych 2016, podczas której wyróżniono Prymusów Roku - uczniów, którzy zdobyli średnią ocen 5,0 i wyżej oraz wzorowe zachowanie.

Fanfary zabrzmiały również dla najbardziej uzdolnionych młodych ludzi. Z rąk dyrektor Hanny Szuszkiewicz i przewodniczącego Rady Rodziców – Sebastiana Surkonta odebrali oni statuetki Henryka Roku 2016. W tym roku kapituła przyznała je w kategoriach: Omnibus, Humanista, Mistrz Ortografii, Ekolog, Wokalista i Czytelnik Roku, Mistrz Żywego Słowa, Sportowiec i Szachista, Historyk oraz Super Henryk.

Niejedna łza zagościła w oczach zebranych na sali, gdy uczniowie odbierali nagrody, a na scenie rozbrzmiewały głosy najmłodszych talentów muzycznych – uczniów klas I.
    
Na gali uhonorowano również osoby, dzięki którym uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 mogą rozwijać się, zdobywać szczyty w różnych dziedzinach. Certyfikaty Przyjaciela Szkoły i pamiątkowe medale trafiły do rąk: Katarzyny Puzdrowskiej, Sławomira Kruczyńskiego, Lidii Wiśniewskiej, Celiny Jankowskiej i Krzysztofa Klina, którzy przejęci są troską o młodych ludzi, nie z obowiązku, ale z potrzeby serca.
    
Wszystkim gościom serdecznie dziękujemy za przybycie.