Drzwi otwarte w Gimnazjum nr 6

plakat

plakat - plakat


Gimnazjum nr 6 zaprasza 27 kwietnia /środa/ na godz. 11.00 uczniów klas szóstych wraz z wychowawcami na coroczne Drzwi Otwarte. Rodzice wraz ze swoimi pociechami będą mogli skorzystać z Drzwi Otwartych również 28 kwietnia /czwartek/o godz.17.00.

Szkoła od szeregu lat prowadzi m. in. edukację w klasach integracyjnych, a jej infrastruktura jest dostosowana do ich potrzeb.

Podczas organizowanych przez szkołę „Drzwi Otwartych” będzie można zapoznać się z ofertą edukacyjną i poza edukacyjną  przygotowaną na rok szkolny 2016/17. Zainteresowani kandydaci do naszego gimnazjum będą mogli poznać przyszłych wychowawców i kadrę pedagogiczną placówki , zapoznać się z obiektem, porozmawiać z uczniami klas starszych.  

Dla odwiedzających nas uczniów klas szóstych przygotowaliśmy prezentację planowanych klas, zapoznanie z nowymi zasadami rekrutacji ,spacer po szkole, gdzie udostępnione będą gabinety oraz szereg niespodzianek.

Na przyszłych gimnazjalistów czekamy w środę 27 kwietnia od godz. 11.00 oraz 28.04 /czwartek/o godz.17.00. w budynku szkoły przy ulicy Rawskiej 3.

Zapraszamy!

Społeczność Gimnazjum nr 6