GALA PRYMUSA 2016 w Zespole Szkół Gospodarczych

prymusi ZSG

prymusi ZSG - prymusi ZSG


„Wymagajcie od siebie choćby inni od was nie wymagali” - Jan Paweł II. Zazwyczaj wymagamy od innych. Zapominamy o sobie, bo tak jest chyba prościej…Ale, aby osiągnąć coś w życiu, trzeba być sędzią w swojej sprawie i to surowym. Pamiętają o tym Prymusi Zespołu Szkół Gospodarczych, którzy 18 lutego w auli szkolnej mieli swoje święto.

Był to wieczorek zorganizowany specjalnie dla nich, aby pokazać, że szkoła docenia i promuje uczniów, dla których wartość nauki i pracy jest czymś ważnym. Młodzież przybyła ze swoimi rodzicami, ponieważ to im w dużej mierze zawdzięcza się wychowanie tak wspaniałych młodych ludzi.

Gala rozpoczęła się od pokazu kelnerskiego, podczas którego młodzież tanecznym krokiem ujawniła swoje zdolności, nie tylko kelnerskie, ale i artystyczne. Następnie prowadzący odczytali teksty literackie spod pióra młodych artystów naszej szkoły (były to wiersze oraz jedna bajka terapeutyczna).

Po części artystycznej nastąpił punkt kulminacyjny spotkania. Pani Dyrektor Maria Dobosz, wręczyła listy gratulacyjne rodzicom uczniów, którzy w pierwszym półroczu uzyskali wysoką średnią ocen i angażowali się w działania szkoły.

Duma rodzicielska i radość wisiały w powietrzu. Jeszcze długo rozmawiano przy stolikach, posilając się pyszną kawą i ciastem, które przygotowali i serwowali uczniowie ZSG. Nasi wspaniali, zdolni uczniowie…

prymusi ZSG

prymusi ZSG - prymusi ZSG

prymusi ZSG

prymusi ZSG - prymusi ZSG

prymusi ZSG

prymusi ZSG - prymusi ZSG

prymusi ZSG

prymusi ZSG - prymusi ZSG