Zespół Szkół Gospodarczych kolejny raz uczestniczył w Marszu Zdrowia

Marsz Zdrowia

Marsz Zdrowia - Marsz Zdrowia
Stowarzyszenie Amazonek w tym roku obchodzi 20 lat swojej działalności, to szczególny jubileusz do którego organizacji została zaproszona nasza szkoła. 17 października 2015 r. uczniowie Zespołu Szkół Gospodarczych wraz z nauczycielami wzięli udział w Marszu Zdrowia w ramach ogólnopolskiej akcji „Październik” – miesiącem walki z rakiem piersi, pod hasłem „Kocham Cię Życie”.

Celem marszu było uświadomienie społeczeństwu, jak ważna jest profilaktyka we wczesnym wykrywaniu raka. Mieszkańcy mogli skorzystać z oferty badań profilaktycznych. Młodzież naszej szkoły przygotowała na konkurs 8 haseł promujących zdrowie, a także smaczny poczęstunek dla uczestników marszu, który zakończył się przed Ratuszem Staromiejskim na Starym Mieście.

Organizatorzy:
Anna Miecznikowska
Małgorzata Sobczak - Andryszczyk