Poznaj formy przestrzenne – darmowe zajęcia edukacyjne

 Poznaj formy przestrzenne – darmowe zajęcia edukacyjne W związku z jubileuszem 50-lecia Biennale Form Przestrzennych zapraszamy grupy przedszkolne i szkolne do rezerwowania terminów spacerów szlakiem form przestrzennych, znajdujących się w centrum Elbląga.

I Biennale Form Przestrzennych odbyło się w 1965 r. Jego namacalnym efektem jest kilkadziesiąt rozsianych po mieście rzeźb, skonstruowanych przez artystów i pracowników zakładów ZAMECH. Podczas spaceru z przewodnikiem dzieci poznają nie tylko historię samego Biennale, ale będą mogły także na własne oczy zobaczyć jego efekty: formy przestrzenne, m.in. Magdaleny Abakanowicz, Lecha Kunki czy Henryka Stażewskiego.

Spacer z przewodnikiem jest bezpłatny. Czas trwania max. 60 min. Prosimy o wcześniejsze umawianie terminów pod numerem telefonu: 55 625 67 83 lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Oferta ważna do końca czerwca.


Beata Branicka
Centrum Sztuki Galeria EL
tel. (55) 232 53 86 / 625 67 80
kom. 512 373 731
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.