XVII Gala Samorządowego Konkursu Nastolatków „8 Wspaniałych”

Prezydent Elbląga Pan Witold Wróblewski nagrodzi młodych wolontariuszy, aktywnie podejmujących służbę na rzecz społeczeństwa i środowiska. O tym, kto został laureatem XVII edycji Samorządowego Konkursu Nastolatków „8 Wspaniałychelblążanie dowiedzą się podczas uroczystej Gali Konkursu - 26 maja o godzinie 13.00 w Ratuszu Staromiejskim.

 

W konkursie nagradzani są młodzi ludzie, niebojący się wyzwań, działający wbrew modom i negatywnym opiniom rówieśników, podejmujący w sposób bezinteresowny działania na rzecz swojego środowiska. Można ich spotkać w hospicjach, świetlicach opiekuńczo-wychowawczych, domach dziecka, domach pomocy społecznej, szpitalach, pracują także indywidualnie w domach osób potrzebujących. To wspaniali młodzi ludzie, którzy swoją postawą urzeczywistniają takie wartości jak odpowiedzialność, uczciwość, życzliwość i troska o innych.

Serdecznie zapraszamy na uroczystą Galę wszystkich chętnych mieszkańców miasta, młodzież, rodziny i znajomych laureatów konkursu. Wspólnie pragniemy wyrazić żywe i szczere uznanie za poświęcenie, z jakim nastoletni wolontariusze nieustannie troszczą się o tych, którzy znajdują się w potrzebie. Za wyjątkowe wartości, jakie przekazują społeczeństwu, młodzi uczestnicy konkursu zasługują na wsparcie i rozgłos.