Pełne wrażeń półkolonie w Światowidzie!

półkolonie

półkolonie - półkolonie

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami. Warto zapewnić dziecku wypoczynek pełen wrażeń i aktywności. Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” wraz ze Stowarzyszeniem „Jantar” zaprasza dzieci w wieku 6-12 lat do udziału w wyjątkowych półkoloniach!

CSE „Światowid” wraz ze Stowarzyszeniem „Jantar” jak co roku przygotowało ciekawy program półkolonii letnich, wypełniony różnorodnymi zajęciami tj. warsztaty taneczne, teatralne, plastyczne. Dzieci będą również uczestniczyły w warsztatach szycia i seansie filmowym w Kinie Światowid, a przy okazji wizyty w kinie uczestnicy półkoloniipoznają kulisy wyświetlania filmów, zobaczą projektornię itp. Ponadto czeka je wycieczka niespodzianka, codzienne gry oraz mnóstwo znakomitej zabawy!

Półkolonie w „Światowidzie” to już nasza stała propozycja dla najmłodszych. Poprzez zabawę i różnorodne aktywności, dzieci rozwijają kreatywność i odkrywają swoje talenty. Co roku staramy się przygotować wyjątkowy program tak żeby te wszystkie aktywności na długo pozostały w pamięci dzieci i były dla nich nie tylko zabawą ale i nauką – mówią organizatorzy.

Oferta skierowana jest do dzieci w wieku 6-12 lat. W tym roku półkolonie realizowane będą w trzech terminach:
I turnus    28.06-02.07.2021
II turnus    05-09.07.2021
III turnus    12-16.07.2021

Zajęcia będą się odbywały w godz. 7:30-16:00.

Każdemu uczestnikowi zapewniamy stałą opiekę osób z dużym doświadczeniem w pracy z dziećmi, ubezpieczenie oraz wyżywienie w formie drugich śniadań oraz obiadów. Półkolonie będą zgłoszone do Kuratorium Oświaty.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie internetowej CT „Promyk”.

Zapraszamy do udziału!

Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu