Wampiriada – honorowe oddawanie krwi w ZSG

akcja

akcja - akcja

27 lutego br. w Zespole Szkół Gospodarczych odbyła się kolejna edycja Wampiriady!

To już trwająca od 2014 roku tradycja, że pełnoletni uczniowie naszej szkoły dwa a niekiedy trzy razy w roku szkolnym dzielą się swoją krwią z potrzebującymi. Co roku przybywa nowych dawców krwi spośród grona naszych uczniów; wielu z nich pokonuje olbrzymi stres i strach związany z podjęciem tego wyzwania. Ale tym bardziej jest to cenne! Dlatego składam serdeczne podziękowania i gratulacje wszystkim tym, którzy rozumieją, że największym darem jakim możemy podzielić się z innymi ludźmi jest właśnie dar własnej krwi.

Pamiętajcie, że dobro zawsze wraca! Kolejna edycja Wampiriady zaplanowana jest na 3 czerwca 2020, mam więc nadzieję, że kolejne osoby otrzymają dowody osobiste i będą mogły dołączyć do grona honorowych dawców krwi.

Organizator akcji: Alina Godlewska
Zdjęcia: Oliwia Walczak  - klasa III b Technik Fotografii i Multimediów

akcja

akcja - akcja

akcja

akcja - akcja

<span id=

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript." title="Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript." />