Mała Politechnika SP4

z indeksami

z indeksami - z indeksami

7 listopada br. w Szkole Podstawowej nr 4 oficjalnie rozpoczęła swoją działalność Mała Politechnika SP4, czyli innowacyjny program rozwijania kompetencji matematycznych i przyrodniczych dzieci w formie zajęć pozalekcyjnych.

W tym roku skierowany on został do uczniów biorących udział w projekcie „Eksperyment Edukacją Przyszłości” organizowanym i finansowanym przez Gminę Miasto Elbląg, w którym uczniom wielu elbląskich szkół miasto stwarza wyjątkowo komfortowe warunki do kształtowania i rozwijania umiejętności w oparciu o metodę eksperymentu.

W ramach udziału w Małej Politechnice SP4 uczniowie razem ze swoimi nauczycielami, opiekunami, uczestniczyć będą w licznych, ciekawych zajęciach warsztatowych, laboratoryjnych, komputerowych, które rozwijają umiejętności praktycznego zastosowania wiedzy z dziedzin matematyki, przyrody czy informatyki. Na młodych studentów, którzy otrzymali indeks potwierdzający bycie studentem, czeka również seria licznych wyjść i wycieczek m.in. do Parku Technologicznego, Biblioteki Elbląskiej czy Zespołu Szkół inżynierii Środowiska i Usług. Ci, którzy będą zmęczeni mocą intelektualnych eskapad, doświadczą również organizowanych w  szkole zajęć z doświadczeń i eksperymentów.

Finał zwieńczy wycieczka naukowa do Trójmiasta, której fundatorem będzie Rektor Uczelni – dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 Pani Katarzyna Wyżlic. Wezmą w niej udział Ci, którzy uzbierają największą liczbę podpisów w indeksie, czyli będą uczestniczyć w największej ilości zajęć. Życzymy zatem wytrwałości w szrankach z nauką i wielu intelektualnych uniesień.
                                    

Radosław Dmowski

z indeksami

z indeksami - z indeksami

z indeksami

z indeksami - z indeksami

z indeksami

z indeksami - z indeksami

z indeksami

z indeksami - z indeksami