Elblążanin Laureatem Ogólnopolskiego Konkursu “Ośmiu Wspaniałych”!

Patryk Pieczarka, uczeń Zespołu Szkół Techniczno – Informatycznych w Elblągu Laureatem Ogólnopolskiego Konkursu “Ośmiu Wspaniałych”! W dniach od 8 do 10 czerwca br. gmina Trzebiatów gościła ponad 200 młodzieżowych wolontariuszy z 29 miast z terenu Polski, którzy uczestniczyli w finale Ogólnopolskim Samorządowego Konkursu Młodzieżowego Wolontariatu ‘’Ośmiu Wspaniałych’’.

Konkurs organizowany jest od 24 lat przez Fundację „Świat na Tak”. Przystąpiło do niego ok. 5 tys. wolontariuszy z terenu całego kraju, aby po wielu eliminacjach ogólnopolskie jury mogło wyłonić „Ośmiu Wspaniałych”.

Nasze miasto reprezentowała piątka laureatów miejskiego konkursu: Justyna Bożyk, Natalia Zielińska, Aleksandra Czerwińska, Patryk Pieczarka oraz Kacper Gwóźdź, których wyjazd, jako jedną z nagród ufundował Prezydent Witold Wróblewski.

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że Patryk Pieczarka, uczeń Zespołu Szkół Techniczno – Informatycznych w Elblągu został Laureatem Ogólnopolskiego Konkursu “Ośmiu Wspaniałych” 2018 r. Serdecznie gratulujemy!

Elbląg dołączył do konkursu dwadzieścia lat temu. Patryk jest 5 wyłonionym w tym czasie Laureatem Ogólnopolskim z naszego miasta.

Uroczysta Gala odbyła się 9 czerwca w Centrum Sportu w Mrzeżynie. Oprócz emocji i wrażeń związanych z uczestnictwem w gali, młodzi wolontariusze mieli okazję zwiedzić miasto Trzebiatów, uczestniczyć w spływie kajakowym, odwiedzić Ogrody Mandragory oraz uczestniczyć w wycieczce do Gosławia.

Elblążanin Laureatem Ogólnopolskiego Konkursu “Ośmiu Wspaniałych”!

Elblążanin Laureatem Ogólnopolskiego Konkursu “Ośmiu Wspaniałych”! - Elblążanin Laureatem Ogólnopolskiego Konkursu “Ośmiu Wspaniałych”!

Elblążanin Laureatem Ogólnopolskiego Konkursu “Ośmiu Wspaniałych”!

Elblążanin Laureatem Ogólnopolskiego Konkursu “Ośmiu Wspaniałych”! - Elblążanin Laureatem Ogólnopolskiego Konkursu “Ośmiu Wspaniałych”!

Elblążanin Laureatem Ogólnopolskiego Konkursu “Ośmiu Wspaniałych”!

Elblążanin Laureatem Ogólnopolskiego Konkursu “Ośmiu Wspaniałych”! - Elblążanin Laureatem Ogólnopolskiego Konkursu “Ośmiu Wspaniałych”!

Elblążanin Laureatem Ogólnopolskiego Konkursu “Ośmiu Wspaniałych”!

Elblążanin Laureatem Ogólnopolskiego Konkursu “Ośmiu Wspaniałych”! - Elblążanin Laureatem Ogólnopolskiego Konkursu “Ośmiu Wspaniałych”!

Elblążanin Laureatem Ogólnopolskiego Konkursu “Ośmiu Wspaniałych”!

Elblążanin Laureatem Ogólnopolskiego Konkursu “Ośmiu Wspaniałych”! - Elblążanin Laureatem Ogólnopolskiego Konkursu “Ośmiu Wspaniałych”!

Elblążanin Laureatem Ogólnopolskiego Konkursu “Ośmiu Wspaniałych”!

Elblążanin Laureatem Ogólnopolskiego Konkursu “Ośmiu Wspaniałych”! - Elblążanin Laureatem Ogólnopolskiego Konkursu “Ośmiu Wspaniałych”!