„Jak nie czytam, jak czytam” w SP nr 11

czytam

czytam - czytam

8 czerwca 2018, piątek, godz. 10.00. Boiska Orlika Szkoły Podstawowej nr 11 ul. Korczaka  zapełniły się czytelnikami – naszymi uczniami. Wszyscy oni, bez przymusu, każdy to, na co ma ochotę czytają, żeby pokazać, że dzieci i młodzież – wbrew stereotypowi – czytają znacznie więcej, więc zachęcamy ich do pokazania dorosłym, jak powinno się czytać. Jest to 3 edycja ogólnopolskiej akcji czytelniczej „Jak nie czytam, jak czytam!”, której celem jest promowanie czytelnictwa i bibliotek, budowanie pozytywnego wizerunku książki.

W akcji wzięło udział 643 uczniów SP 11, dopisujemy ich do ogólnopolskiej puli uczestników i czekamy na informacje o pobiciu rekordu w czytaniu w jednym momencie - 2395 instytucji zgłosiło swój akces w akcji. Pomysłodawcą i głównym organizatorem jest redakcja miesięcznika „Biblioteka w Szkole”.

Poprzez udział w tej akcji chcemy po prostu dać każdemu uczniowi okazję, by miło sobie poczytał w gronie koleżanek i kolegów. Akcja skierowana jest szczególnie do uczniów, którzy nie odkryli jeszcze radości z czytania. Jednocześnie jest ona wizytówką potencjału naszej biblioteki szkolnej – przebiegła ona w sympatycznej atmosferze dzięki zaangażowaniu wszystkich nauczycieli i uczniów.

Nauczyciele bibliotekarze SP nr 11: Maria Klimuk, Hanna Trybińska

czytam

czytam - czytam

czytam

czytam - czytam

czytam

czytam - czytam