Konkurs „Wiem na bank” po raz ósmy w II LO w Elblągu

wiem na bank

Ósma edycja konkursu „Wiem na bank” już wkrótce! Zapraszamy do II Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Kazimierza Jagiellończyka w Elblągu. Początek zmagań 10 kwietnia o godz. 11.00.

Czekamy na uczniów szkół ponadgimnazjalnych z województwa pomorskiego i warmińsko- mazurskiego. Tematyką konkursu jest wiedza i umiejętności z zakresu ekonomii, przedsiębiorczości i finansów.

Przebieg konkursu: 45 minutowy test dla każdego z uczestników.

Organizatorami konkursu są: Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej oraz II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Kazimierza Jagiellończyka w Elblągu.

Konkurs został objęty patronatem honorowym Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego Gustawa Marka Brzezina oraz Witolda Wróblewskiego Prezydenta Elbląga, a także patronatem medialnym Radia Gdańsk i TVP3 Olsztyn.

Do wygrania: certyfikaty, nagrody rzeczowe, wizyta edukacyjna w Browarze w Elblągu, dedykowana wizyta na Wydziale Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej.

Wciąż jeszcze, bo do 25 marca 2018r. czekamy na zgłoszenia, które można wysłać:

Dodatkowe informacje i materiały do pobrania pod adresem: zie.pg.edu.pl/wiemnabank/2018
Kontakt: telefoniczny: 58 3472775 i 55 6258881, a także mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">Dorota Radomska
 Rzecznik prasowy ZSO nr 2