Ekspert ds. energetyki odnawialnej z ZSIŚIU

fot

fot - fot

6 marca w ZSIŚIU odbył się etap okręgowy III ogólnopolskiego konkursu wiedzy o Energetyce Odnawialnej. Zgromadził on zwycięzców zmagań ze szczebla lokalnego z województw: pomorskiego i warmińsko-mazurskiego. Laureatem tego etapu został NASZ uczeń z III klasy:  Braian Lewandowski.

Uczestnicy zmierzyli się z 40 pytaniami testowymi i 5 zadaniami, które sprawdzały ich poziom wiedzy na temat odnawialnych źródeł energii i racjonalnego wykorzystania energii elektrycznej.

Największą wiedzą i umiejętnościami analitycznymi wykazał się nasz uczeń – Braian Lewandowski z III klasy o specjalności Technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej, który 4 kwietnia weźmie udział w ogólnopolskim finale konkursu wiedzy o Energetyce Odnawialnej w Sieradzu.

Organizatorem III Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Energetyce Odnawialnej jest Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Sieradzu wraz z Wydziałem Mechaniczno – Energetycznym Politechniki Wrocławskiej oraz firmą Tweetop ze Szczecina. ZSIŚiU w Elblągu był okręgowym partnerem konkursu, a sponsorem głównym nagrody dla zwycięzcy była firma HEWALEX.
Gratulujemy!!!

Jerzy Pędzisz
– nauczyciel energetycznych przedmiotów zawodowych       

fot

fot - fot

fot

fot - fot

fot

fot - fot