Uczennice ZSIŚiU zdobyły złoto w ogólnopolskim konkursie fryzjerskim Open Hair Cup

open hair

open hair - open hair

Otwarty konkurs międzyszkolny Open Hair Cup, to jedno z najważniejszych wydarzeń Targów Kosmetycznych i Fryzjerskich URODA. Rywalizują w nim uczennice i uczniowie klas fryzjerskich z całej Polski. W tym roku główną nagrodę w konkursie wygrały uczennice z elbląskiego Zespołu Szkół Inżynierii Środowiska i Usług.

Targi URODA to wydarzenie, podczas którego prezentują się setki firm i marek fryzjersko-kosmetycznych z kraju oraz zagranicy. Jest to również miejsce zmagań fryzjerek i fryzjerów z całej Polski. Najlepsi mogą liczyć nie tylko na zaszczytny tytuł mistrza w swojej kategorii, ale również na cenne nagrody. Organizatorzy przygotowali konkursy sprawdzające umiejętności zarówno doświadczonych fryzjerów, jak i dla tych stawiających pierwsze kroki w tym zawodzie. Dla młodych talentów fryzjerstwa przewidziano Otwarty Konkurs Międzyszkolny Open Hair Cup.

W tym roku do udziału w nim zaproszono 9 drużyn szkolnych z całego kraju – wśród nich uczennice kierunków fryzjerskich Zespołu Szkół Inżynierii Środowiska i Usług (ZSIŚiU) w Elblągu. Zespół młodych fryzjerek składał się z trzech osób czeszących: Pauliny Woźniak, Klaudii Padalis, Wiktorii Sałat oraz modelek.

Każdy z fryzjerów podszedł do tematu na swój indywidualny sposób. Prace były bardzo różnorodne i interesujące, co nie ułatwiało wyboru jurorom.

Ostatecznie zespół sędziowski przyznał pierwsze miejsce zespołowi ZSIŚiU z Elbląga. Oceniający docenili technikę, profesjonalizm wykonania fryzur i interpretację tematu. Uczennice otrzymały pamiątkowe złote medale, dyplomy, nagrody w postaci kosmetyków oraz vouchery na szkolenia fryzjerskie. To już trzeci raz, kiedy uczniowie ZSIŚiU stają na podium w konkursie Open Hair Cup i drugi raz, kiedy zajmują pierwsze miejsce.
--
Zespół Szkół Inżynierii Środowiska i Usług

open hair

open hair - open hair

open hair

open hair - open hair

open hair

open hair - open hair