"Nauczycielska Aleja Gwiazd" w Gimnazjum nr 9

gim9

gim9 - gim9

W piątek, 13 października w ramach Dnia Edukacji Narodowej cała społeczność szkolna mogła obejrzeć spektakl rodem z Hollywood.

Nic nie zapowiadało, że naszym oczom ukaże się czerwony dywan, złoty Oskar a przebrani konferansjerzy zaproszą nas na galę wręczania Gimnazjarów 2017. Na początku uroczystości było bowiem niezwykle tradycyjnie. Przygotowany montaż słowno – muzyczny stanowił podziękowanie dla Wszystkich Pracowników naszego gimnazjum. Druga część imprezy stała się natomiast arcyzabawnym widowiskiem. Prowadzący z klasy III d wyczytywali nauczycieli i wręczali im dyplomy w różnych, niekiedy śmiesznych kategoriach. Damą Honorową spotkania została Pani Dyrektor Kamila Urbańska, którą z uwagi na uzyskany tytuł ,zaproszono do tronu. I tak okazało się, że w naszej szkole na co dzień można spotkać gwiazdy, które swoją dobrocią, humorem, tolerancją i wiedzą świecą przykładem przez cały rok. Zresztą sami zobaczcie, co zapamiętał nasz szkolny aparat!!!