Uczennica ZSG finalistką XXI Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności

Uczennica Zespołu Szkół Gospodarczych w finale XXI OLIMPIADY WIEDZY o ŻYWIENIU i ŻYWNOŚCI

Uczennica Zespołu Szkół Gospodarczych w finale XXI OLIMPIADY WIEDZY o ŻYWIENIU i ŻYWNOŚCI - Uczennica Zespołu Szkół Gospodarczych w finale XXI OLIMPIADY WIEDZY o ŻYWIENIU i ŻYWNOŚCI

W dniach 23 – 25 marca 2017 roku  uczennica Zespołu Szkół Gospodarczych w Elblągu Ewelina Pac z klasy IV b Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych uczestniczyła i w efekcie otrzymała tytuł finalisty w etapie centralnym – ogólnopolskim  XXI Olimpiady Wiedzy  o Żywieniu i Żywności.
Zawody III stopnia olimpiady odbyły się w Zespole Szkół nr 6 im. Mikołaja Reja w Szczecinie. Tytuł FINALISTY OLIMPIADY umożliwił uczennicy otrzymanie zaświadczenia – indeksu uprawniającego ją do zwolnienia w części lub w całości z egzaminów wstępnych do szkół wyższych na kierunek zgodny z profilem olimpiady. Uczennica Ewelina Pac wybrała, na ten moment, Akademię Morską w Gdyni, wydział: Przedsiębiorczości i Towaroznawstwa, kierunek: Usługi Żywieniowe i Dietetyka.
Finalistce – Ewelinie Pac i Katarzynie Dobrzenieckiej – nauczycielowi kształcenia zawodowego gastronomicznego za wyróżniające przygotowanie uczennicy do Olimpiady składamy SERDECZNE GRATULACJE!
                                

Opiekun uczennicy
Katarzyna Dobrzeniecka