XIII edycja Konkursu Papieskiego

baner

baner - baner

Do 26 marca (niedziela) można wziąć udział w XIII edycji Konkursu Papieskiego „Patriotyzm Karola Wojtyły – 1920-2005”.

Wystarczy tylko zarejestrować się na stronie www.konkurspapieski.pl, a następnie klikając w zakładką Weź udział, rozwiązać prosty quiz on-line.

Jest o co walczyć – dziewięciu zwycięzców zostanie zaproszonych na wycieczkę do Rzymu! Dodatkową nagrodą są złote indeksy na wybrane kierunki studiów na sześciu polskich uczelniach, a we Wrocławiu również stypendium Prezydenta.

Do udziału w Konkursie zapraszamy uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

Prezentujemy materiał promocyjny tegorocznej edycji Konkursu.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Konkurs Papieski jest największym w Polsce konkursem wiedzy o życiu i nauczaniu Jana Pawła II skierowanym do uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Składa się z czterech etapów. Etapy I i II odbywają się drogą elektroniczną – polegają na wypełnieniu quizów on-line. Trzecim etapem jest napisanie eseju, na jeden z podanych wcześniej tematów, a etap IV to obrona eseju przed kilkuosobową komisją.

Konkurs Papieski realizowany jest pod patronatem Prymasa Polski abp. Wojciecha Polaka, oraz kard. Stanisława Dziwisza, a także przy wsparciu Fundacji KGHM Polska Miedź, Fundacji PZU, Clico z.o.o., Narodowego Centrum Kultury oraz wielu metropolitów, wojewodów, marszałków i prezydentów miast Polski, w tym Witolda Wróblewskiego prezydenta Elbląga

Organizatorem Konkursu jest krakowska Fundacja Instytut Tertio Millennio.

Poniżej linki do social mediów, na którch działamy w obrębi promocji Konkursu Papieskiego:
 
https://www.facebook.com/KonkursPapieski/?fref=ts
http://www.konkurspapieski.pl/
https://twitter.com/KonkursPapieski