Wigilia w świetlicy popołudniowej SP16

Wigilia w świetlicy popołudniowej SP16

Wigilia w świetlicy popołudniowej SP16 - Wigilia w świetlicy popołudniowej SP16

Jak co roku w tym szczególnym czasie dzieci ze świetlicy popołudniowej naszej szkoły wraz ze swoimi wychowawcami zorganizowali uroczyste spotkanie z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Podczas długich przygotowań do tego ważnego dnia wspólnie wykonywali zaproszenia dla gości, świąteczne dekoracje oraz upominki. Wszystkie te wspaniałe rzeczy mogli wykonać dzięki środkom pozyskanym na nasz autorski projekt „Pokonujemy Bariery Ucząc się i Bawiąc” z Urzędu Miejskiego w Elblągu. Na uroczystość wigilijną przybyli nie tylko goście z naszej szkoły, ale również przedstawiciele Urzędu Miejskiego, Rady Miejskiej, Młodzieżowego Domu Kultury, a także ksiądz proboszcz z naszej parafii. W tym roku dzieci zaprezentowały gościom humorystyczną inscenizację o świętach Bożego Narodzenia. Po przedstawieniu i wspólnym śpiewaniu kolęd i pastorałek, wszyscy zgromadzeni mogli podzielić się opłatkiem, życząc sobie wszystkiego co najlepsze. Jak tradycja nakazuje, potem zasiedli wspólnie do suto zastawionych stołów, spożywając świąteczne potrawy, ciesząc się tą wspaniałą świąteczną atmosferą. Nie zabrakło również czasu, na który czekały wszystkie dzieci, rozdawania prezentów! W związku z tym, że wszyscy byli grzeczni w tym roku Mikołaj zostawił dla każdego pod choinką upominek, który dzieci otrzymywały po zaśpiewaniu kolędy. Wszyscy spędzili razem wspaniałe chwile, pełne ciepła, życzliwości i radości z narodzenia Pańskiego.

Dziękujemy wszystkim za przybycie i dzielenie z nami tych wyjątkowych chwil.

Wigilia w świetlicy popołudniowej SP16

Wigilia w świetlicy popołudniowej SP16 - Wigilia w świetlicy popołudniowej SP16

Wigilia w świetlicy popołudniowej SP16

Wigilia w świetlicy popołudniowej SP16 - Wigilia w świetlicy popołudniowej SP16

Wigilia w świetlicy popołudniowej SP16

Wigilia w świetlicy popołudniowej SP16 - Wigilia w świetlicy popołudniowej SP16


Szkoła Podstawowa nr 16.