ZSISiU: Spotkanie z naszym patronem WÓJCIK Fabryka Mebli

wizyta

wizyta - wizyta

Uczniowie klasy pierwszej kształcący się w klasie patronackiej WÓJCIK Fabryka Mebli Sp. z o.o. w zawodzie technik technologii drewna w Zespole Szkół Inżynierii Środowiska i Usług, wzięli udział w spotkaniu zawodowym. Miało ono miejsce w Żuławskiej Fabryce Mebli i odbyło się na zaproszenie Pana Prezesa Piotra Wójcika.

Dzięki temu spotkaniu zapoczątkowano ścisłą współpracę w ramach umowy patronackiej podpisanej pomiędzy WÓJCIK Fabryka Mebli Sp. z o.o, a Zespołem Szkół Inżynierii Środowiska i Usług, którą objęte zostało kształcenie w tym zawodzie.

Naszych uczniów, nauczycieli oraz Panią Dyrektor Dorotę Bajor przywitał Pan Prezes Piotr Wójcik. Przyszli technicy technologii drewna mieli możliwość zwiedzenia Fabryki, poznania strategii firmy, a także perspektyw kształcenia w zawodzie. Mamy nadzieję, że współpraca w ramach kierunku technik technologii drewna będzie służyła rozwojowi naszych uczniów oraz zapewni im zdobycie pożądanego na rynku pracy wykształcenia.

Zespół Szkół Inżynierii Środowiska i Usług

wizyta

wizyta - wizyta

wizyta

wizyta - wizyta

wizyta

wizyta - wizyta