Mistrzostwa Świata Młodych Dekarzy

MŚ Młodych Dekarzy
Przyszli dekarze z Zespołu Szkół Inżynierii Środowiska i Usług w Elblągu wzięli udział w 26 Mistrzostwach Świata Młodych Dekarzy w Warszawie.

Mistrzostwa Świata Młodych Dekarzy to jedno z najważniejszych i najbardziej prestiżowych wydarzeń w branży dekarskiej - cenionych przez międzynarodowe środowisko dekarskie. Oprócz śledzenia rywalizacji dają możliwość ciekawej wymiany doświadczeń i wiedzy pomiędzy producentami a wykonawcami.

Podczas tegorocznych Mistrzostw zaprezentowało się 15 ekip młodych dekarzy z 10 krajów świata. Zmierzyli się w 3 kategoriach konkursowych:
dachy strome, dachy metalowe oraz dachy płaskie. Podczas trzydniowego wyjazdu młodzież wzięła udział w konferencji naukowej dotyczącej tematyki dachowej oraz spotkała się z Członkami Międzynarodowej Federacji Dekarzy.

Udział uczniów w powyższym przedsięwzięciu był możliwy dzięki współpracy Zespołu Szkół Inżynierii Środowiska i Usług w Elblągu z firmą FAKRO z Nowego Sącza, która obejmuje swym patronatem klasę dekarską naszej szkoły.

MŚ Młodych Dekarzy

MŚ Młodych Dekarzy

MŚ Młodych Dekarzy

Zespół Szkół Inżynierii Środowiska i Usług