Konsultacje - stojaki rowerowe w mieście

Z myślą o rowerzystach i dla rowerzystów Urząd Miejski w Elblągu podjął się wspólnej akcji, której celem jest usytuowanie stojaków rowerowych w naszym mieście.


Zwracamy się  do  zainteresowanych tematem elblążan z pytaniem dotyczącym usytuowania stojaków, które zostaną zamontowane w ramach pierwszego etapu tego przedsięwzięcia w roku 2012.

Prosimy o wskazanie miejsc na terenie Elbląga, w których Państwa zdaniem istnieje potrzeba ich montażu. Dla informacji przypominamy tylko że:

•    powinny to być miejsca,  gdzie istnieje zakaz ruchu samochodowego  – ułatwi to pozostawienie roweru i zabezpieczy przed ewentualnym zniszczeniem,
•    powinny to być miejsca objęte monitoringiem wizyjnym – zwiększy to bezpieczeństwo pozostawionych jednośladów,
•    powinny to być miejsca na terenie będącym własnością miasta – ale to już zweryfikujemy  po otrzymaniu konkretnych propozycji.

Informujemy, że na zgłoszenia czekamy do 29 lutego 2012 r.  Proponowane lokalizacje proszę przesyłać pod adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub składać osobiście na piśmie w pokoju 100 (Kancelaria Ogólna) Urzędu Miejskiego w Elblągu, ul. Łączności 1.