Judo jest dla wszystkich

judo dla wszystkich
Czy judo rzeczywiście jest dla wszystkich? O tym przekonywać będą już w najbliższą sobotę członkowie Uczniowskiego Klubu Sportowego TOMITA. Okazją do tego będzie Światowy Dzień Judo.

 

27 października o godz. 11.00 zapraszamy wszystkich mieszkańców Elbląga do nowej sali judo w Centrum Sportowo Biznesowym przy Al. Grunwaldzkiej 135. Chcielibyśmy w ramach Światowego Dnia Judo pokazać wszystkim, jak fantastyczną dyscyplina sportu jest judo, że można je uprawiać bez względu na pochodzenie, sytuację społeczną, płeć, wiek, zdolności fizyczne i psychiczne. Spotkanie ma charakter otwarty i każdy będzie mógł spróbować swoich sił na macie (mile widziany strój sportowy). Zabierz ze sobą syna, córkę, mamę, tatę, dziadka, babcię, wnuczkę, wnuczka i razem przekonajcie się że JUDO JEST DLA WSZYSTKICH. Serdecznie zapraszamy do spędzenia soboty na sportowo w miłej atmosferze jaką gwarantujemy!!! - zachęca Darek Stanicki z UKS TOMITA

W trakcie obchodów rozstrzygnięty zostanie również Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „JUDO DLA WSZYSTKICH”, nad którym Patronat Honorowy objął Grzegorz Nowaczyk Prezydent Elbląga.