14 czerwca (czwartek) o godz. 11.30 w Ratuszu Staromiejskim odbędzie się konferencja prasowa. Wezmą w niej udział: Jerzy Wcisła dyr. Biura Urzędu Marszałkowskiego w Elblągu, Arkadiusz Zgliński dyr. Portu w Elblągu oraz Rafał Gruchalski dyr. Departamentu Komunikacji Społecznej UM.

W nawiązaniu do artykułów, które pojawiły się w lokalnych mediach, Urząd Miejski informuje, że: -nieprawdziwa jest informacja o zatrzymaniu przez funkcjonariuszy Centralnego Biura Antykorupcyjnego pracownika Urzędu Miejskiego,

We wtorek, 17 kwietnia o godz. 10.00 w sali 209 UM odbędzie się konferencja prasowa poświęcona aquaparkowi. Wezmą w niej udział Grzegorz Nowaczyk prezydent Elbląga oraz Adam Witek wiceprezydent.

Dziś, 15 marca o  godz. 15.00 w Ratuszu Staromiejskim odbędzie się konferencja prasowa Marka Kamma, Oficera Rowerowego Elbląga. Udział zapowiedzieli również członkowie Zespołu Mobliności Aktywnej.

Departament Kultury zaprasza w najbliższą środę, 14 marca o godz.10.00 do Muzeum Archeologiczno-Historycznego na konferencję prasową poświęconą wynikom Programu Współpracy Transgranicznej Litwa-Polska-Rosja oraz prezentacji Elbląskiego Informatora Kulturalnego.