Trwa zbiórka fantów na licytację WOŚP Elbląg

Trwa zbiórka fantów na licytację WOŚP Elbląg

Trwa zbiórka fantów na licytację WOŚP Elbląg - Trwa zbiórka fantów na licytację WOŚP Elbląg

Z przyjemnością informujemy, że Szkoła Podstawowa nr 11 w Elblągu podjęła się organizacji XXVI Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Elblągu. Już 14 stycznia 2018 roku po raz 26 zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

Inicjatywy Jurka Owsiaka nikomu nie trzeba przedstawiać. Każdego roku, w jedną karnawałową niedzielę w całej Polsce oraz wielu miejscach świata odbywają się koncerty, wydarzenia artystyczne, a na ulice miasta wyruszają grupy barwnych wolontariuszy z charakterystycznymi puszkami. Tegoroczny temat finału: „pozyskanie środków dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”.     

Trwa zbiórka fantów na licytację WOŚP Elbląg

Tradycyjnie WOŚP-owo w Elblągu ruszyła już strona https://www.wosp-elblag.pl/aukcje  na której można będzie wylicytować  najróżniejsze ciekawostki.

Już od 19.12.2017 pojawiły się pierwsze aukcje w tej chwili można powalczyć już o karnety na godzinny pobyt w Aqua Spa Hotelu Młyn dla dwojga.

Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przy Szkole Podstawowej nr 11 w Elblągu zwraca się do Państwa z prośbą o przekazywanie fantów na loterię WOŚP. Może to być dosłownie wszystko (zabawki, gry, słodycze, przedmioty okolicznościowe, upominki, gadżety, książki, koszulki, płyty itd.) ale również usługi  np. kosmetyczne, motoryzacyjne, fotograficzne itp. Czekamy na Was!

Fanty zbieramy w:
1.Szkoła Podstawowa nr 11 w Elblągu ul. Korczaka 34 /sekretariat/ od pon. - pt. 9.00-17.00
2.Regionalne Centrum Wolontariatu przy ul. Związku Jaszczurczego 17/26 od pon. - pt. 9.00-16.00 aż do dnia finału.

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. +48 736 658 247

Szef Sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Elblągu
Bogusław Milusz