Utwórz sztabik WOŚP

Utwórz sztabik WOŚP

Utwórz sztabik WOŚP - Utwórz sztabik WOŚP

Z przyjemnością informujemy, że Szkoła Podstawowa nr 11 w Elblągu podjęła się organizacji XXVI Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Elblągu. Już 14 stycznia 2018 roku po raz 26 zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Inicjatywy Jurka Owsiaka nikomu nie trzeba przedstawiać. Każdego roku, w jedną karnawałową niedzielę w całej Polsce oraz wielu miejscach świata odbywają się koncerty, wydarzenia artystyczne, a na ulice miasta wyruszają grupy barwnych wolontariuszy z charakterystycznymi puszkami. Tegoroczny temat finału: „pozyskanie środków dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”.   

 

 

W ramach Finału w Elblągu tradycyjnie na ulicach Starego Miasta stanie duża, plenerowa scena, z której rozbrzmiewać będzie muzyka, a wieczorem nad miastem rozbłyśnie „Światełko do Nieba”. Poza głównymi punktami w programie znajdzie się kilkadziesiąt innych wydarzeń.
 
Zapraszam Państwa Szkołę, organizację, stowarzyszenie do przyłączenia się do tej wspaniałej inicjatywy!
Jako Szef Sztabu WOŚP Elbląg chciałbym zaprosić Państwa Szkołę,organizację, stowarzyszenie do wzięcia udziału w tej wspaniałej inicjatywie jaką jest Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy i gorąco zachęcić do zorganizowania z tej okazji działań również na terenie Państwa Szkoły, organizacji, stowarzyszenia Zachęcam do założenia sztabiku, to bardzo proste, skorzystaj z linku:
https://sztabiki.wosp-elblag.pl
 
Wniosek o udzielenie zgody na organizację imprezy wraz z jej programem, a także podpisany regulamin, należy przynosić do Regionalnego Centrum Wolontariatu przy ul. Związku Jaszczurczego 17/26 od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 do 18.00
oraz soboty w godzinach od 10.00 do 15.00 -do dnia 6.12.2017  
 
 W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt pod numerem tel.  55 235-18-85.