Zjedz kolację z Andreą Anastasim i siatkarzami LOTOSU Trefla

Już tylko godziny dzielą nas od meczu 1/8 finału Pucharu Polski w którym LOTOS Trefl Gdańsk zmierzy się w Elblągu z BBTS-em Bielsko-Biała. Wszyscy kibice, którzy zakupią na ten mecz bilety VIP, będą mieli okazję zjeść wspólną kolację z Andreą Anastasim i siatkarzami LOTOSU Trefla Gdańsk.

Będzie to wyjątkowe spotkanie, gdyż siatkarze LOTOSU po raz pierwszy w swojej historii zagrają w roli gospodarza oficjalnego meczu poza Trójmiastem. Ściągnięcie do Elbląga drużyn z PlusLigi nie byłoby jednak możliwe, gdyby nie współpraca gdańskiego zespołu z elbląskim Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji. Spotkanie zostanie rozegrane już w najbliższą środę (14 stycznia) o godz. 18:30 w hali Centrum Sportowo-Biznesowego przy Al. Grunwaldzkiej.

- Nigdy nie byłem w Elblągu, więc ten wyjazd zapowiada się interesująco. Niczego nie można wykluczyć, bo rozgrywki pucharowe rządzą się swoimi prawami, ale poziom będzie na pewno równie wysoki co w PlusLidze – zapowiada Murphy Troy, atakujący LOTOSU Trefla.

- W systemie gdzie jest tylko jeden mecz i przechodzi tylko zwycięzca, wiele się może wydarzyć. Znamy jednak naszego rywala, wykonujemy dobrą pracę na treningu i będziemy przygotowani od strony taktycznej, by w jak najlepszym stosunku ograć BBTS – wtóruje mu Wojciech Grzyb, środkowy gdańskiego zespołu.

Cały czas prowadzona jest sprzedaż biletów na to spotkanie, choć wejściówek jest już coraz mniej. Dostępna jest również pula kilkunastu biletów VIP. Te specjalne wejściówki, pozwolą kibicom nie tylko oglądać spotkanie z najlepszych miejsc na hali, ale także spotkać się po meczu oko w oko ze sztabem szkoleniowym i siatkarzami LOTOSU.

- Ten ekskluzywny bilet, który kupić można za 150 złotych, prócz najlepszych miejsc na trybunach gwarantuje także uczestnictwo w kolacji z drużyną LOTOSU Trefla Gdańsk, która odbędzie się tuż po meczu - informuje Marek Kucharczyk specjalista ds. Marketingu i Reklamy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Elblągu. - Dla wielu sympatyków siatkówki, takie spotkanie z trenerem i siatkarzami, to może okazać się nie lada gratką. Rezerwacji biletów VIP dokonywać można wyłącznie w kasach hali.

Zainteresowanie meczem wśród kibiców siatkówki okazało się bardzo duże. Na kilkanaście godzin przed spotkaniem w kasach pozostało już niewiele biletów. Wejściówki nadal można jednak zakupić w kasach hali CS-B w Elblągu w godzinach 12.00-18.00. Normalne bilety kosztują 15 złotych, zaś ulgowe, do zakupu których uprawnieni są uczniowie, studenci, emeryci i renciści, dostępne są w cenie 7 złotych. Natomiast wejściówki dla zorganizowanych grup szkolnych (min. 15 osób + opiekun) kosztują 5 złotych, a w sprawie ich rezerwacji należy kontaktować się z sekretariatem CS-B (55) 625-62-00).

- Nie radzimy do ostatniej chwili zwlekać z zakupem biletów, gdyż w przypadku wyprzedania wszystkich miejsc na trybunach, bezpośrednio przed spotkaniem nie będzie możliwy zakup wejściówek - mówi Piotr Kowal, kierownik ds. technicznych Centrum Sportowo-Biznesowego. - Jesteśmy przygotowani i czekamy z niecierpliwością na siatkarzy, którzy w Elblągu pojawią się już we wtorek. Dzień przed meczem przeprowadzą trening na hali, zapoznają się z obiektem, a w środę wieczorem czeka ich już prawdziwy bój, którego stawką jest awans do 1/4 finału Pucharu Polski.

Organizatorzy meczu: LOTOS Trefl Gdańsk, Prezydent Miasta Elbląg, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu, Centrum Sportowo-Biznesowe w Elblągu.

Sponsorzy oraz partnerzy imprezy: Awangarda, LIRALIGHTING, HYDROBUD, Hotel Młyn.

Patroni medialni wydarzenia: Telewizja Elbląska, Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl, Dziennik Elbląski, Radio ESKA.

Tekst i fot. Organizatorzy