Prezydent dziękuje za prace nad Stategią Rozwoju Elbląga

Prezydent Elbląga Jerzy Wilk złożył podziękowania członkom zespołu, którzy tworzyli dokument pn. "Strategia Rozwoju Elbląga 2020+". Został on przyjęty w formie uchwały na ostatniej, wrześniowej sesji Rady Miejskiej. Dokument dostępny jest tutaj.
Szanowni Państwo,

Z przyjemnością pragnę Państwa poinformować, że w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Elblągu ogłoszona została Uchwała Nr XXXI/910/2014 Rady Miejskiej w Elblągu z dnia 30 września 2014 r w sprawie przyjęcia „Strategii rozwoju Elbląga 2020+”, tym samym uchwała weszła w życie, a Elbląg zyskał znakomite narzędzie do prowadzenia polityki rozwoju.

Pragnę Państwu, członkom Zespołu ds. opracowania „Strategii rozwoju Elbląga”, serdecznie podziękować za Państwa zaangażowanie, poświęcony czas i wykonaną pracę, dzięki którym ten dokument mógł powstać. Wierzę, że dzięki Państwa wkładowi w opracowanie strategii, będzie ona mogła być efektywnie wykorzystana i przyczyni się do tego, że o naszym mieście po roku 2020, będzie można naprawdę powiedzieć, że cieszy się dobrą formą.

W załączeniu znajdą Państwo tekst uchwały wraz ze „Strategią rozwoju Elbląga 2020+” - TUTAJZ poważaniem,

Jerzy Wilk
Prezydent miasta Elbląga