Mistrzostwa Elbląga, grillowanie i dobra muzyka

W najbliższą niedzielę na boisku przy Tawernie Tortuga rozegrane zostaną Mistrzostwa Elbląga w Plażowej Piłce Siatkowej. Tego dnia, oprócz siatkarskich emocji, nie zabraknie także gier i zabaw dla publiczności oraz dobrej muzyki.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Tawerna Tortuga, Krzysztof Panas Imprezy i Reklama oraz DGM Anna Samsel zapraszają w najbliższą niedzielę na Mistrzostwa Elbląga w Plażowej Piłce Siatkowej. Ponownie, miejscem zmagań siatkarskich teamów będzie Stare Miasto, a dokładnie boisku przy Tawernie Tortuga. Lista zespołów, które zakwalifikowały się do turnieju, zostanie opublikowana w piątek (22.08) na stronie internetowej www.mosir.elblag.eu.

Emocje sportowe to jednak dopiero początek atrakcji jakie na niedzielę przygotowali organizatorzy. O godz. 15.00 rozpocznie się festyn pn. „Pierwsze Elbląskie Grillowanie”. W trakcie imprezy przeprowadzane będą także konkursy, gry i zabawy. Pomiędzy uczestnikami przechadzać się będą animatorzy, a dla najbardziej aktywnych miłośników zabawy, organizatorzy przygotowali wspaniałe nagrody.

- Podczas niedzielnego popołudnia świętować będziemy trwającą właśnie rocznice Elbląga - mówi Krzysztof Panas. - Dzięki uprzejmości firmy JBB z Łysych, czołowego producenta wędlin w Polsce, rozdamy elblążanom 777 sztuk kiełbas, do tego pieczywo i dodatki. Pamiętajmy jednak, że to nie jest żadna „kiełbasa przedwyborcza”.

Odpowiednio wyposażone stanowiska grillowe będą dostępne dla wszystkich chętnych aż do do wyczerpania jubileuszowej puli. Impreza prowadzona przez Krzysztofa Panasa zostanie zakończona koncertem. O godzinie 18.00 dla podkreślenia rozrywkowego charakteru wystąpi gościnnie trójmiejski wokalista CRISTO.
Tekst i fot. Organizatorzy