Piegus na Dzień Dziecka - zobacz galerię zdjęć

Wczoraj mali elblążanie z okazji ich święta mieli okazję wziąć udział w urodzinach piegowatego króla. Jak co roku dzieci czekała magiczna zabawa w krainkach ,gdzie tematami konkurencji były motywy z popularnych filmów i bajek. Impreza tradycyjnie odbyła się w Parku Modrzewia, a uczestników zabawy powitał oczywiście Król Piegus i prezydent Elbląga Jerzy Wilk.

Już po raz 35. harcerze z elbląskiego hufca umilili najmłodszym dzień dziecka  organizując festyn pełen wyzwań i przygód. Dzieci wzięły udział w 3 - godzinnej emocjonującej zabawie z ich ulubionymi bohaterami filmowymi i bajkowymi.

W tym roku przeniosły się do pełnego szalonych wynalazków świata Fineasza i Ferba, w Parku Modrzewie był również obecny Robin Hood oraz Muppety!

Dla wytrwałych nie zabrakło nagród! Każde dziecko poprawnie wykonujące zadania zdobywało „piegusy”. Walutę wymieniano na nagrody. W tym roku nowością była loteria z nagrodami. „Piegusy” można  było wymienić również właśnie na losy. A na loterii do wygrania był m.in. zestaw mebli, kursy językowe, półkolonie.


Podczas festynu nagrodzono również najbardziej piegowatego uczestnika zabawy!

ZOBACZ GALERIĘ