Spotkanie z prezydentem - dzielnica Rakowo

dzielnica Rakowo
4 czerwca o godzinie 17.30 w Szkole Językowej REGENT odbędzie się kolejne, piętnaste już, spotkanie prezydenta z mieszkańcami Elbląga. Tym razem będzie to dzielnica Rakowo, tematów z pewnością nie zabraknie.

 

Podczas spotkań mieszkańcy poruszają problemy wykraczające poza problemy poszczególnych osiedli. Pytają o likwidację Straży Miejskiej, inwestycje ogólnomiejskie czy budżet miasta. Jednak przede wszystkim chcą dowiedzieć się o sprawy z ich najbliższego otoczenia, o stan nawierzchni chodników i dróg osiedlowych, oświetlenie ulic, problemy komunikacyjne. Wartością tych spotkań z całą pewnością jest bezpośredni przepływ informacji pomiędzy mieszkańcami i prezydentem.

Obszar dzielnicy RAKOWO to następujące ulice:

Aleja Józefa Piłsudskiego nr nieparzyste od 11 do 19, parzyste nr 4, Aleksandra Krzyżanowskiego, Bohaterów Westerplatte, Bosmańska, Browarna nr od 1 do 26; nr od 94 do 115, Cicha, Cypriana Kamila Norwida, Dolna, Fryderyka Chopina, Gwiezdna, Jana Bażyńskiego, Juliana Fałata, Karola Szymanowskiego, Karowa, Królewiecka nr nieparzyste 79 do 189, Królewiecka nr parzyste  od 88 do 142B, Lubartowska, Majora Henryka Sucharskiego, Marii Curie-Skłodowskiej, Maurycego Beniowskiego, Michała Kajki, Mikołaja Kopernika, Niska, Osiedle Marynarzy, Owocowa, Pionierska, Plac Kazimierza Jagiellończyka, Pływacka, Pułkownika Stanisława Dąbka nieparzyste od 5 do 27, Pułkownika Stanisława Dąbka parzyste od 8 do 30, Robotnicza nr nieparzyste 45 do 71; nr parzyste od 70 do 96, Romualda Traugutta 41 do 48 oraz 57, 58, 59, Różana, Stanisława Moniuszki, Świerkowa, Urocza, Wawrzyńca Pilgrima, Władysława IV, Żeglarska.