Piegus nadchodzi wielkimi krokami!

Zbliża coroczny festyn „W krainie króla Piegusa”. To będą już 35-te urodziny piegowatego króla. Zostało niewiele czasu na przyłączenie się do nas i wsparcie nas w działaniach i przygotowaniach.Festyn „W krainie króla Piegusa” w tym roku obchodzi swoje 35-lecie. Jest to spore wyzwanie, ponieważ tegorocznym motywem przewodnim są wspomnienia z dawnych lat. Właśnie dlatego serdecznie zapraszamy wszystkich dawnych uczestników i organizatorów do podzielenia się z nami wszelkiego rodzaju wspomnieniami. Prosimy o przesyłanie nam pamiątkowych, zeskanowanych zdjęć lub filmów, które będziemy mogli wykorzystać w specjalnie na tą okazję przygotowanej wystawie. Mamy nadzieję, że wspólnie stworzymy wspaniałą galerię! Adres na który należy przesyłać tego typu pamiątki to: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Ponadto przypominamy o występach na scenie, których nie może zabraknąć i w tym roku. Zapraszamy wszystkie chętne grupy do zgłaszania się do nas! Wszelkie różnorodne talenty i przede wszystkim chęci do wspaniałej zabawy mile widziane. W sprawie programu sceny zapraszamy do kontaktu: pwd. Karolina Szupiluk – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


To wszystko wydarzy się już 1 czerwca w Parku Modrzewie! Początek zabawy od godziny 12:00, natomiast koniec przewidziany jest na godzinę 15:00. Pamiętajmy, że jest to festyn organizowany z okazji Międzynarodowego Dani Dziecka organizowany przez dzieci dla dzieci, dlatego nic innego oprócz zabawy się nie liczy!


Do zobaczenia już niedługo na urodzinach naszego wspaniałego króla Piegusa!


Kamila Niewinowska, rzecznik festynu, HSI