Cheerleadeki w ratuszu

Prezydent Jerzy Wilk i wiceprezydent Marek Pruszak spotkali się z tancerkami z grupy Cheerleaders Cadmans. W połowie marca na Mistrzostwach Polski juniorki młodsze tej szkoły tańca zdobyły złoty medal, a seniorki wicemistrzostwo kraju. Po tych sukcesach elblążanki zostały powołane do reprezentacji Polski na Mistrzostwa Europy, które odbędą się na początku lipca w Manchesterze.

‑ W naszym mieście mamy bardzo zdolną młodzież, a sukcesy dziewcząt z Cheerleaders Cadmans Elbląg są tego dowodem – podkreśla prezydent Jerzy Wilk.

Każda z zawodniczek oraz trenerki obu grup - Patrycja Wieczorek i Aneta Orłowska (współwłaścicielka szkoły tańca Cadmans) – otrzymała z rąk prezydenta drobne upominki. Jerzy Wilk zapowiedział również, że miasto pomoże młodym tancerkom w wyjeździe na Mistrzostwa Europy do Wielkiej Brytanii.

‑ Udział zawodniczek Cheerleaders Cadmans w różnych zawodach w kraju i za granicą, a przede wszystkim osiągane przez nie sukcesy, to znakomita promocja naszego miasta – dodaje Jerzy Wilk.