Weekend dla amatorów rekreacji

Elblążan planujących aktywnie spędzić weekend Miejski  Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na imprezy sportowo – rekreacyjne. Do wyboru zawody w hali sportowej i rywalizacja rekreacyjna na świeżym powietrzu.


W sobotę przed południem zapraszamy do czynnej rekreacji w Parku Dolinka. Tu rozegrana zostanie kolejna edycja biegów na orientację o Grand Prix Elbląga.  Start i meta zawodów mieścić się będzie na terenie kąpieliska miejskiego przy ul Spacerowej.Zapisy chętnych od  godziny 9:30 do 9:50, a start zaplanowano na godzinę 10:00. W rywalizacji uczestniczyć mogą dzieci i osoby dorosłe. Tradycyjnie prowadzona będzie także kategoria rodzinna dla rodziców z dziećmi. Dodajmy, że za dobre wyniki będą nagrody sponsorów zdrowego aktywnego wypoczynku - Pizzerii „La Capra” i Fitness Clubu „Calypso”

Nie zabraknie sportowych emocji również w niedzielę, bowiem już od godz. 9:00 w hali sportowej IV Liceum Ogólnokształcącego przy ul. Sienkiewicza w turnieju o Grand Prix Elbląga zmierzą się badmintoniści gromadzący punkty do klasyfikacji generalnej. Wpisowe od gier tradycyjnie wynosi 5zł.Mimo wysokiego poziomu rozgrywanych pojedynków chętnie zaprosimy osoby początkujące, które chcą spróbować swoich sił w tej dyscyplinie sportu.

Tekst i fot. MOSiR