Korekty w programie ferii z MOSiR

- Od pierwszego dnia ferii zimowych monitorujemy ich przebieg zwracając przede wszystkich uwagę na bezpieczeństwo dzieci i młodzieży korzystających z naszej oferty – mówi Marek Wnuk, dyrektor MOSiR. -  Dziś wraz z zespołem pracowniczym podjęliśmy usprawniającą decyzję korygującą obowiązujący dotychczas program zajęć na lodowisku Helena.

 

Powodem korekty jest obserwowany popyt na tę formę zajęć przewyższający możliwości pojemności tafli lodowej, a także ograniczona ilość łyżew dostępna w wypożyczalni dla osób zainteresowanych ślizgawką. Dodać też należy, że z oferty ferii z MOSiR-em licznie korzystają grupy zorganizowane przebywające w mieście na zorganizowanych półkoloniach, zimowiskach, które wcześniej rezerwują uczestnictwo w oferowanych zajęciach. Dotychczas można było korzystać ze ślizgawki indywidualnie i w grupach zorganizowanych w godzinach od 12.15 do 14.30.

Po korekcie obowiązują dwie sesje. Pierwsza w godz. 12.15 – 13.10 dla grup zorganizowanych i druga w godz. 13.20 – 14.15 dla osób indywidualnych. Zmiany obowiązują od 30.01.2014r.

Przy okazji informujemy osoby zainteresowane uczestnictwem w darmowych zajęciach  gry w Laser Paintball o konieczności wcześniejszego dokonanie zapisu drogą mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod numerem telefonu 881 609 060 ze względu na ograniczoną ilość miejsc. O skorzystaniu z tej oferty na ferie zaplanowanej na 3 lutego decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Zapraszamy również wszystkich  na niedzielne, 2 lutego, bezpłatne  ICE Party, które rozpocznie się o godz. 17.40.  W tej ofercie ilość miejsc jest także ograniczona ze względu na bezpieczeństwo uczestników imprezy.

Szczegółowy program MOSiR na okres ferii jest dostępny na stronie internetowej www.mosir.elblag.eu

Tekst i fot. MOSiR